Вчені знайшли причину захитування в автомобілі

У світі є чимало людей, які нерідко стикалися в житті з такою проблемою, як захитування в автомобілі. Людина довгі роки бореться з цією неприємністю, і, тільки зараз вчені нарешті змогли зрозуміти, що провокує таку негативну реакцію організму.

Невролог Дін Бернетт провів дослідження, результати якого показали, що реакція організму людини на їзду в автомобілі, в чомусь схожа на ту, що відбувається при отруєнні. Вчений пояснивш, що під час руху в машині, людське тіло залишається нерухомим, але його мускулатура і очі, як датчики руху, генерують протилежні сигнали. Це ставить головний мозок у свого роду глухій кут.

Намагаючись розшифрувати суперечливі сигнали, головний мозок помилково думає, що людина рухається. При цьому орган може досить несподівано відреагувати на такий факт. У деяких випадках мозок може порахувати, що в його носія потрапила отруйна речовина, у зв’язку з чим викликається захисна реакція – звичайне блювання.

В даний час вчені спантеличені питанням: чому захитуванням страждають не всі люди. Тому дослідники мають намір найближчим часом провести масштабну наукову роботу, і сподіваються, що вона допоможе їм створити ефективний засіб для тих, кого нудить в дорозі.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fourteen − one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh