Новини

Вчені знайшли причину захитування в автомобілі

У світі є чимало людей, які нерідко стикалися в житті з такою проблемою, як захитування в автомобілі. Людина довгі роки бореться з цією неприємністю, і, тільки зараз вчені нарешті змогли зрозуміти, що провокує таку негативну реакцію організму.

Невролог Дін Бернетт провів дослідження, результати якого показали, що реакція організму людини на їзду в автомобілі, в чомусь схожа на ту, що відбувається при отруєнні. Вчений пояснивш, що під час руху в машині, людське тіло залишається нерухомим, але його мускулатура і очі, як датчики руху, генерують протилежні сигнали. Це ставить головний мозок у свого роду глухій кут.

Намагаючись розшифрувати суперечливі сигнали, головний мозок помилково думає, що людина рухається. При цьому орган може досить несподівано відреагувати на такий факт. У деяких випадках мозок може порахувати, що в його носія потрапила отруйна речовина, у зв’язку з чим викликається захисна реакція – звичайне блювання.

В даний час вчені спантеличені питанням: чому захитуванням страждають не всі люди. Тому дослідники мають намір найближчим часом провести масштабну наукову роботу, і сподіваються, що вона допоможе їм створити ефективний засіб для тих, кого нудить в дорозі.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України