Вчені знайшли несподівану небезпеку в миючих засобах

Виявилося, що за рік в організм людини потрапляє велика кількість шкідливих речовин, які входять до складу побутової хімії.

Нещодавно вчені з’ясували, що миючі засоби зводять нанівець спроби вести людиною здоровий спосіб життя, так як вони небезпечні. Фахівці з Норвегії кажуть, що коштів для миття посуд набагато небезпечніше для печінки, ніж алкоголь, так як воно руйнує орган набагато швидше. Справа в тому, що частинки нафтопродукту, які є у складі побутової хімії, накопичуються в організмі і викликають алергію незрозумілого походження. Крім цього, жінки, що використовують при прибиранні приміщення миючих засобів, за рік призводять легкі до жалюгідного стану. Виявилося, що за рік дихальні органи перетворюються в такі ж як у завзятого курця.

Відзначимо, що навіть люди, які користуються послугами інших людей для чищення і прибирання квартири, не застраховані від шкідливого впливу побутової хімії. Шкідливі леткі речовини, які є у шампунях, дезодорантах та інших засобах, забруднюють повітря і можуть призвести до розвитку онкології. Вчені стверджують, що в сучасному світі вислів, що чистота – запорука здоров’я, зазвичай призводять до зворотного ефекту.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

14 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh