Авторські статтіТехно

Вчені знайшли на Венері інопланетне життя

Команда вчених із США та РФ на чолі з Санджаєм Лимаем виявили в хмарах Венери якісь чорні смуги. Фахівці вважають, що вони були викликані інопланетним життям. Дослідники мають намір далі зайнятися дослідженнями планети, щоб підтвердити або зруйнувати свою теорію.

Венера є іншою планетою по віддаленості від Сонця. Можливо, що вона навіть, незважаючи на таку наближеність до головного світила, може володіти життям. Існують наукові концепції, які свідчать, що близько двох мільйонів років тому Венера володіла придатним для цього кліматом. Природа і живі мікроорганізми унікальні істоти, які можуть виживати в критичних умовах. Приміром, існує бактерія, якій вдалося навіть вижити на Місяці, у відкритому космосі. Венера ж володіє атмосферою, що може позитивно вплинути на розвиток життя в таких суворих умовах.

Учёные нашли на Венере инопланетную жизнь

Говорячи про умови життя на Венері варто відзначити, що тільки середня температура на цій планеті дорівнює 462 градусам за Цельсієм. Сама ж Венера вся покрита непрозорими хмарами, які складаються з сірчаної кислоти. Вони володіють хорошою відбивною здатністю, яка також приховує планету від видимості. Із-за всіх цих факторів виникає парниковий ефект, який є причиною таких високих температур.

Учёные нашли на Венере инопланетную жизнь

Нещодавно вчені вивчали фотографії поверхні Венери. Вони помітили дивні предмети, які вважали живими організмами. За словами Санджая Лімая, ці організми можуть бути бактеріями, які мешкають в хмарах планети. Однак це може бути правдою. Існує тільки один спосіб перевірити теорію – полетіти на Венеру і взяти зразки, однак це в майбутньому не станеться точно, адже усі погляди прикуті зараз до Марса.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України