Авторські статтіТехно

Вчені зможуть розкрити таємницю недорозвиненою Сонячної системи

Вчені намагаються створити Сонячну систему за аналогією з таблицею Менділєєва. Таким чином вони зможуть дізнатися інформацію про Сонячну систему, яка раніше була недоступна і здавалася недорозвиненою.

Дослідники з лабораторії Манчестерського університету (Великобританія) провели унікальний експеримент, створивши таблицю проривних технологій майбутнього. Створити її вирішили за аналогією з всесвітньо відомою таблицею Менделєєва.

Однією з членів дослідницької групи є Ганна Купани, яка розповіла, що на сьогоднішній день в проект включено близько 100 інновацій. На сьогоднішній день робота над проектом триває і говорити про остаточні результати ще рано. Повідомляється, що по осі Y знаходяться елементи технології, а по осі Х – передбачуваний годину походження даного процесу, всі інновації позначені зеленим кольором, а дії, які планується запустити, – жовтим. Червоний же колір позначає ті процеси, які мають відбутися не раніше ніж через 20 років, для малоймовірних процесів відведено синій колір.

Дана таблиця вже отримала популярність – нею користуються компанії, які займаються розробками в сфері космосу. Повідомляється, що дана таблиця є остаточною і не буде поповнюватися новими елементами, що тільки допоможе фахівцям розкрити всі таємниці Всесвіту.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.