Вчені зможуть розкрити таємницю недорозвиненою Сонячної системи

Вчені намагаються створити Сонячну систему за аналогією з таблицею Менділєєва. Таким чином вони зможуть дізнатися інформацію про Сонячну систему, яка раніше була недоступна і здавалася недорозвиненою.

Дослідники з лабораторії Манчестерського університету (Великобританія) провели унікальний експеримент, створивши таблицю проривних технологій майбутнього. Створити її вирішили за аналогією з всесвітньо відомою таблицею Менделєєва.

Однією з членів дослідницької групи є Ганна Купани, яка розповіла, що на сьогоднішній день в проект включено близько 100 інновацій. На сьогоднішній день робота над проектом триває і говорити про остаточні результати ще рано. Повідомляється, що по осі Y знаходяться елементи технології, а по осі Х – передбачуваний годину походження даного процесу, всі інновації позначені зеленим кольором, а дії, які планується запустити, – жовтим. Червоний же колір позначає ті процеси, які мають відбутися не раніше ніж через 20 років, для малоймовірних процесів відведено синій колір.

Дана таблиця вже отримала популярність – нею користуються компанії, які займаються розробками в сфері космосу. Повідомляється, що дана таблиця є остаточною і не буде поповнюватися новими елементами, що тільки допоможе фахівцям розкрити всі таємниці Всесвіту.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh