Авторські статті

Вчені з’ясували, що люди з раковою пухлиною можуть прожити більше 10 років

Британські фахівці провели аналіз медичних досліджень, зібраних за кілька останніх років, і з’ясували, що люди з поширеними типами раку можуть прожити більше десяти років. Фахівці відзначили, що даний показник подвоївся за останні 40 років.

Учені з Великобританії повідомили, що близько 90% людей, яким поставили діагноз рак шкіри, можуть прожити десять років і більш. Близько 80% жінок, які страждають на рак грудей, також можуть прожити на протязі даного часу з моменту постановки діагнозу. Приблизно такий же показник у людей з раковою пухлиною передміхурової залози.

Що стосується інших видів ракової пухлини, то там показники виживаності трохи нижчі. Люди з раком підшлункової залози можуть прожити десять і більше років лише у 5,7% випадків, з раковою пухлиною легенів – близько 10%, а з раком мозку – близько 12%.

Однак за останні кілька десятків років виживаність пацієнтів з діагнозом рак подвоїлася. При деяких популярних різновидах ракової пухлини 8 з 10 людей вдається повністю позбавитися від захворювання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України