Вчені з’ясували, що люди з раковою пухлиною можуть прожити більше 10 років

Британські фахівці провели аналіз медичних досліджень, зібраних за кілька останніх років, і з’ясували, що люди з поширеними типами раку можуть прожити більше десяти років. Фахівці відзначили, що даний показник подвоївся за останні 40 років.

Учені з Великобританії повідомили, що близько 90% людей, яким поставили діагноз рак шкіри, можуть прожити десять років і більш. Близько 80% жінок, які страждають на рак грудей, також можуть прожити на протязі даного часу з моменту постановки діагнозу. Приблизно такий же показник у людей з раковою пухлиною передміхурової залози.

Що стосується інших видів ракової пухлини, то там показники виживаності трохи нижчі. Люди з раком підшлункової залози можуть прожити десять і більше років лише у 5,7% випадків, з раковою пухлиною легенів – близько 10%, а з раком мозку – близько 12%.

Однак за останні кілька десятків років виживаність пацієнтів з діагнозом рак подвоїлася. При деяких популярних різновидах ракової пухлини 8 з 10 людей вдається повністю позбавитися від захворювання.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh