Вчені з’ясували від чого може загинути людство

В ході аналізу сейсмічної і астрономічної активності вчені з’ясували, від чого може загинути людство. У списку причин є і викиди на сонці і пробудження нових вулканів.

На думку американських вчених, найбільш імовірним джерелом можуть стати регулярні спалахи на сонці. Історія вже знає випадки виходу з робочого стану трансформаторів і електричних систем в США і Канаді. Сильні геомагнітні бурі призвели до того, що жителі в Карибському басейні спостерігали полярне сяйво. В даний час ймовірність коронального викиду на сонці становить 12%.

Також є ймовірність падіння великих астероїдів, вона становить 22%. Падіння великих астероїдів приве до загибелі мільйонів людей. Через хмари пилу, який буде підніматися внаслідок падіння комет і накриє землю товстим шаром. Тому ті що виживуть зможуть побачити сонце тільки через кілька місяців.

Вулканічна і сейсмічна активність земної кори також може стати причиною вимирання людства. Історія знає випадки загибелі великих міст у зв’язку з виверженнями вулканів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh