Авторські статтіНовини

Вчені з’ясували від чого може загинути людство

В ході аналізу сейсмічної і астрономічної активності вчені з’ясували, від чого може загинути людство. У списку причин є і викиди на сонці і пробудження нових вулканів.

На думку американських вчених, найбільш імовірним джерелом можуть стати регулярні спалахи на сонці. Історія вже знає випадки виходу з робочого стану трансформаторів і електричних систем в США і Канаді. Сильні геомагнітні бурі призвели до того, що жителі в Карибському басейні спостерігали полярне сяйво. В даний час ймовірність коронального викиду на сонці становить 12%.

Також є ймовірність падіння великих астероїдів, вона становить 22%. Падіння великих астероїдів приве до загибелі мільйонів людей. Через хмари пилу, який буде підніматися внаслідок падіння комет і накриє землю товстим шаром. Тому ті що виживуть зможуть побачити сонце тільки через кілька місяців.

Вулканічна і сейсмічна активність земної кори також може стати причиною вимирання людства. Історія знає випадки загибелі великих міст у зв’язку з виверженнями вулканів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України