Авторські статтіЗдоров'я

Вчені з’ясували, хто найбільше страждає від одноразового сексу

Норвезькі сексологи провели масштабні дослідження в ряді країн Європи, щоб з’ясувати, хто більш за все страждає від одноразового сексу. Виявилося, що докори совісті після такого сексуального контакту частіше відчувають жіночу половину людства.

Сексуальні відносини, які апріорі не можуть отримати подальшого розвитку, давно вже не рідкість у цивілізованих країнах. Чоловіки і жінки, які віддають всі сили кар’єрі та просування по соціальній драбині, часто намагаються розслабитися за допомогою сексуальних відносин, що ні до чого не зобов’язують. Але якщо для сильної статі така форма відносин є цілком природною, то більше 70% жінок страждають відразу ж після «пригоди».

Виявилося, що розвиток цивілізації, що відкидає багато табу, не цілком торкнувся глибин підсвідомості більшості жінок. Спочатку жіноча природа і суть полягала в народженні дітей, їх вихованні, а значить, в інстинктивному виборі надійного, сильного партнера, який повинен забезпечити своїм нащадкам подалі комфортне існування. Цей інстинкт залишився домінантною, незважаючи на розмови про гендерну рівноправність і фемінізм.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

18 + 18 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.