Вчені з’ясували, хто найбільше страждає від одноразового сексу

Норвезькі сексологи провели масштабні дослідження в ряді країн Європи, щоб з’ясувати, хто більш за все страждає від одноразового сексу. Виявилося, що докори совісті після такого сексуального контакту частіше відчувають жіночу половину людства.

Сексуальні відносини, які апріорі не можуть отримати подальшого розвитку, давно вже не рідкість у цивілізованих країнах. Чоловіки і жінки, які віддають всі сили кар’єрі та просування по соціальній драбині, часто намагаються розслабитися за допомогою сексуальних відносин, що ні до чого не зобов’язують. Але якщо для сильної статі така форма відносин є цілком природною, то більше 70% жінок страждають відразу ж після «пригоди».

Виявилося, що розвиток цивілізації, що відкидає багато табу, не цілком торкнувся глибин підсвідомості більшості жінок. Спочатку жіноча природа і суть полягала в народженні дітей, їх вихованні, а значить, в інстинктивному виборі надійного, сильного партнера, який повинен забезпечити своїм нащадкам подалі комфортне існування. Цей інстинкт залишився домінантною, незважаючи на розмови про гендерну рівноправність і фемінізм.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

Всесвітня організація охорони здоров’я включила відмову від вакцинації в список десяти глобальних загроз для здоров’я

З точки зору експертів ВООЗ, противники вакцин представляють такий же великий ризик для здоров’я в ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh