Вчені з’ясували, чому тіло людини вкрито волоссям нерівномірно

Вчені з США встановили причини нерівномірного покриття волоссям тіла людини. Ця зміна пов’язана з еволюцією і необхідністю своєчасно охолоджувати організм.

Фахівці виявили, що майже 2 мільйони років тому на тілі людини була величезна кількість густого волосся, які покривали практично всі вільні ділянки. Після почалося активне вивчення навколишньої місцевості, коли було необхідно багато пересуватися. Таким чином, в процесі еволюції у людини почали активно утворюватися екринові залози потовиділення, які сприяли зниженню температури організму. Волосся помітно видозмінилося і стало значно тонше і коротше. Якщо ж в процесі еволюції воно б не змінилося, то піт викликав би підвищення температури.

В даний час, всупереч загальній думці, тіло людини як і раніше повністю покрите волоссям, за винятком губ, сосків, ступень і долонь. Справа в тому, що всі волоски помітно менші і тонші, ніж до еволюційної зміни. Незважаючи на це, вчені до цих пір вивчають здогади про нерівномірне зростання волосся по всьому тілу і його видозміни з часом.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh