Авторські статтіНовини

Вчені з’ясували, чому тіло людини вкрито волоссям нерівномірно

Вчені з США встановили причини нерівномірного покриття волоссям тіла людини. Ця зміна пов’язана з еволюцією і необхідністю своєчасно охолоджувати організм.

Фахівці виявили, що майже 2 мільйони років тому на тілі людини була величезна кількість густого волосся, які покривали практично всі вільні ділянки. Після почалося активне вивчення навколишньої місцевості, коли було необхідно багато пересуватися. Таким чином, в процесі еволюції у людини почали активно утворюватися екринові залози потовиділення, які сприяли зниженню температури організму. Волосся помітно видозмінилося і стало значно тонше і коротше. Якщо ж в процесі еволюції воно б не змінилося, то піт викликав би підвищення температури.

В даний час, всупереч загальній думці, тіло людини як і раніше повністю покрите волоссям, за винятком губ, сосків, ступень і долонь. Справа в тому, що всі волоски помітно менші і тонші, ніж до еволюційної зміни. Незважаючи на це, вчені до цих пір вивчають здогади про нерівномірне зростання волосся по всьому тілу і його видозміни з часом.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України