Вчені: Зелений чай сприяє схудненню і лікуванню серйозних захворювань

Нове дослідження показало переваги вживання зеленого чаю для людей з високим ризиком діабету та кишковими захворюваннями.

Команда вчених штату Огайо виявила, як зелений чай сприяє схудненню і лікування серйозних захворювань. «Це дослідження дає докази того, що зелений чай стимулює зростання хороших кишкових бактерій, що призводить до ряду переваг, які значно знижують ризик ожиріння», — стверджує Річард Бруно. Дослідники розробили експеримент, де простежили за ефектом зеленого чаю у мишей зі звичайним раціоном і дієтою з високим вмістом жирів. З’ясувалося, що миші, що харчувалися знежиреною їжею, доповненої зеленим чаєм, набрали приблизно на 20% менше ваги і малі більш низьку інсулін-резистентність, ніж інша група піддослідних.

За словами Бруно, зараз проходять розробки над людським дослідження, яке вивчить вплив зеленого чаю на кишку у людей з метаболічним синдромом — умовою, яка спонукає людей до діабету і серцевих захворювань. До речі, понад 30 % населення Землі, більше 2 мільярдів людей, які страждають надмірною вагою, а тому важливо розробити нові підходи, які не тільки допоможуть запобігти ожирінню, але і посприяють зміцненню здоров’я.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh