Здійснено прорив в боротьбі з хворобою Альцгеймера

Вчені давно намагаються розробити «протиотруту» від хвороби Альцгеймера. І от зроблено заяву про прорив в цьому питанні.

Щороку в світі реєструють до семи з половиною мільйонів випадків захворювання цією недугою, наслідком якого може бути старече слабоумство (Деменція). Раніше було розроблено декілька методик лікування, але жодна з них не дозволяла здолати недугу.

В ході нових досліджень, проведених австралійськими і американськими фахівцями, були виділені деякі білки, що впливають на розвиток хвороби Альцгеймера. Найбільш їх дія помітна у літніх людей. На підставі результатів дослідів створена нова вакцина, яку необхідно вводити людям з ранньою стадією захворювання.

Після введення ліків в організм, імунна система людини починає активно виробляти антитіла, що знищують шкідливі білки. Якщо вакцина не дасть потрібний ефект, для допомоги їй розроблені анти-Тау. При роботі «у парі» ці препарати значно підвищують ймовірність зцілення.
Поки що створені ліки знаходяться на лабораторних випробуваннях. Перевірку на людському організмі вони пройдуть в найближчому майбутньому.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

two + fifteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh