Авторські статтіТехно

Здійснено прорив в боротьбі з хворобою Альцгеймера

Вчені давно намагаються розробити «протиотруту» від хвороби Альцгеймера. І от зроблено заяву про прорив в цьому питанні.

Щороку в світі реєструють до семи з половиною мільйонів випадків захворювання цією недугою, наслідком якого може бути старече слабоумство (Деменція). Раніше було розроблено декілька методик лікування, але жодна з них не дозволяла здолати недугу.

В ході нових досліджень, проведених австралійськими і американськими фахівцями, були виділені деякі білки, що впливають на розвиток хвороби Альцгеймера. Найбільш їх дія помітна у літніх людей. На підставі результатів дослідів створена нова вакцина, яку необхідно вводити людям з ранньою стадією захворювання.

Після введення ліків в організм, імунна система людини починає активно виробляти антитіла, що знищують шкідливі білки. Якщо вакцина не дасть потрібний ефект, для допомоги їй розроблені анти-Тау. При роботі «у парі» ці препарати значно підвищують ймовірність зцілення.
Поки що створені ліки знаходяться на лабораторних випробуваннях. Перевірку на людському організмі вони пройдуть в найближчому майбутньому.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України