Вчені: заїкання пов’язано з соціофобією

В надії знайти нові методи лікування та запобігання заїкання, дослідники вивчили, чи впливає соціальна тривожність на появу порушень мови і можливий рецидив.

Дослідники Алан Уебб і Дувин Ченом з Університету Флиндерса в Австралії вивчили відмінності і подібності між людьми з соціофобією і заїканням. Вони також розглянули порушення в когнітивних процесах, таких як боязнь критики і негативної оцінки. У людей із заїканням набагато вище шанс розвитку соціального тривожного розладу із-за знущань, які часто починаються з дитинства. Було висунуто припущення, що соціофобія може спричинити рецидив у дорослих навіть після вдалого лікування.

Дослідники закликають усіх бажаючих взяти участь у програмі, яка буде тривати цілий рік. Доктор Мішель Свіфт, викладач і клінічний педагог програми за порушення мовлення з Університету Фліндерса, у даний час вивчає можливі методи вирішення психосоціальних проблем, які можуть супроводжувати заїкання. Вчені оцінять рівні тривоги і допоможуть школярам з порушеннями мовлення краще соціалізуватися.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh