Зайва вага знижує інтелект

Наука не стоїть на місці. Нещодавно американські вчені заявили про те, що люди з ожирінням менш розумніші, ніж люди з нормальною вагою.

Причиною такого висновку стали дослідження, де у людей із зайвою вагою перевірялося кількість сірої і білої речовини в головних частинах головного мозку. Робота показала, що у людей з надмірною вагою цих речовин набагато менше, ніж у людей з нормальною вагою. Доказом цього слугує і той факт, що багаті люди більш імпульсивні і неврівноваженіші. Ці висновки і пояснюють, чому «пампушок» так тягне на нездорову їжу. Такі неусвідомлені дії пов’язані з тим, що у людей з ожирінням гірші розумові здібності, що і не дозволяє адекватно контролювати і керувати своєю поведінкою.

У настільки важкому експерименті було задіяно тридцять дві людини, 16 жінок і 16 чоловіків. Дослідники вимірювали співвідношення маси тіла і відсотка жиру в організмі респондентів. Було встановлено, що ті люди, які страждали від зайвої ваги, мали меншу кількість сірої і білої речовини саме в тих зонах головного мозку, які відповідали за завзятість, мотивацію і силу волі.
Цей недолік, на думку вчених, згодом впливає на самовладання і ведення такою людиною здорового способу життя.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh