Авторські статтіНовини

Зайва вага знижує інтелект

Наука не стоїть на місці. Нещодавно американські вчені заявили про те, що люди з ожирінням менш розумніші, ніж люди з нормальною вагою.

Причиною такого висновку стали дослідження, де у людей із зайвою вагою перевірялося кількість сірої і білої речовини в головних частинах головного мозку. Робота показала, що у людей з надмірною вагою цих речовин набагато менше, ніж у людей з нормальною вагою. Доказом цього слугує і той факт, що багаті люди більш імпульсивні і неврівноваженіші. Ці висновки і пояснюють, чому «пампушок» так тягне на нездорову їжу. Такі неусвідомлені дії пов’язані з тим, що у людей з ожирінням гірші розумові здібності, що і не дозволяє адекватно контролювати і керувати своєю поведінкою.

У настільки важкому експерименті було задіяно тридцять дві людини, 16 жінок і 16 чоловіків. Дослідники вимірювали співвідношення маси тіла і відсотка жиру в організмі респондентів. Було встановлено, що ті люди, які страждали від зайвої ваги, мали меншу кількість сірої і білої речовини саме в тих зонах головного мозку, які відповідали за завзятість, мотивацію і силу волі.
Цей недолік, на думку вчених, згодом впливає на самовладання і ведення такою людиною здорового способу життя.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.