Авторські статтіНовини

Вчені заявляють, що гладити кішок смертельно небезпечно

Американські вчені заявили, що гладити кішок не просто шкідливо для здоров’я, але й смертельно небезпечно. Дослідники проаналізували дані Центру з контролю і профілактики захворювань в США, в результаті чого з’ясувалося, що домашні вихованці набагато частіше викликають у своїх господарів різні недуги, ніж вважалося раніше.

Одним з найбільш небезпечних захворювань, що можуть викликати у людини кішки, вчені назвали котячу лихоманку. Її викликають подряпини, які нерідко отримують господарі домашніх улюбленців. Як правило, ця недуга проявляється високою температурою, однак іноді вона закінчується смертю хворого.

Дослідники наворожили, що любителям домашніх кішок слід не забувати мити руки після спілкування з вихованцями. Також вчені рекомендують не цілувати пухнастиків, так як в такому випадку можна захворіти токсоплазмозом. Це небезпечна недуга, яка може викликати у дитини проблеми з пам’яттю і затримку розумового розвитку. Тому фахівці радять не заводити кішок, якщо вдома є маленька дитина.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України