Вчені заявили про користь риболовлі для здоров’я

Вчені заявили про користь рибної ловлі в попередженні захворювань серцево-судинної системи. Півгодини риболовлі щодня можуть знизити ризик інфаркту на 50%.

Свою заяву вчені обґрунтували результатами комплексного дослідження групи з 2456 добровольців у віці від 65 до 74 років. Оцінювалися фізіологічні показники, а також їх залежність від рівня фізичної активності піддослідного. За результатами опитування добровольців розділили на три групи.

У першій групі знаходилися ті пенсіонери, які приділяють фізичним навантаженням до 4 години в тиждень. Представники іншого сегмента ті, що віддають перевагу роботі в саду або городі, а також рибній ловлі також до 4 годин в тиждень. Піддослідні з третьої групи ведуть найбільш активний спосіб життя. Незважаючи на поважний вік, вони захоплено плавають, займаються бігом і активно проводять дозвілля не менше 3 годин на тиждень.

За результатами дослідження, показники другої та третьої груп практично збіглися. Риболовля, сад або город чинять аналогічно благотворний вплив на організм, як і фізичні навантаження. Зокрема, таке хобі знижує ризик інфаркту на 50%.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

thirteen − eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh