Авторські статтіНовини

Вчені заявили про користь риболовлі для здоров’я

Вчені заявили про користь рибної ловлі в попередженні захворювань серцево-судинної системи. Півгодини риболовлі щодня можуть знизити ризик інфаркту на 50%.

Свою заяву вчені обґрунтували результатами комплексного дослідження групи з 2456 добровольців у віці від 65 до 74 років. Оцінювалися фізіологічні показники, а також їх залежність від рівня фізичної активності піддослідного. За результатами опитування добровольців розділили на три групи.

У першій групі знаходилися ті пенсіонери, які приділяють фізичним навантаженням до 4 години в тиждень. Представники іншого сегмента ті, що віддають перевагу роботі в саду або городі, а також рибній ловлі також до 4 годин в тиждень. Піддослідні з третьої групи ведуть найбільш активний спосіб життя. Незважаючи на поважний вік, вони захоплено плавають, займаються бігом і активно проводять дозвілля не менше 3 годин на тиждень.

За результатами дослідження, показники другої та третьої груп практично збіглися. Риболовля, сад або город чинять аналогічно благотворний вплив на організм, як і фізичні навантаження. Зокрема, таке хобі знижує ризик інфаркту на 50%.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України