Авторські статтіТехно

За добу в сексуальний контакт вступає 31 млн пар по всьому світу

Життя не стоїть на місці, тому в ньому постійно щось відбувається. Вчені задалися питанням, які новини складають добу, з цією метою вони провели незвичайне дослідження.


В результаті вдалося встановити, що за 24 години у світі з’являються на світ приблизно 365 немовлят, а ще 31 мільйон пар вступає в сексуальний контакт. Крім того, 18 мільйонів іменинників стають щасливими власниками різних подарунків, а автомобілебудівні компанії виробляють близько 142 тисяч нових моделей, які здатні наповнити дорогу, що дорівнює 512 кілометрів, при цьому не залишивши жодного шматка вільного простору.

Жителі Китаю можуть похвалитися власним рекордом, оскільки за добу вони встигають зібрати урожай рису, який досягає 510 тисяч тонн.

Виходячи з медичних показників, за день серце людини робить 104 тисячі ударів, в той час як він сам зробить 23 тисячі вдихів і видихів. За окреслений проміжок часу курки можуть знести 190 мільйонів яєць, а число жертв кажана досягне позначки в тисячу. Сама планета також зазнає ряд змін, серед яких 7 землетрусів, 8,7 мільйонів разів ударів блискавок, а також 18 тисяч гроз.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

6 + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.