Авторські статтіТехно

Вчені: За чоловіче безпліддя відповідає білок

Перетворення зародків в зрілі сперматозоїди відбувається під контролем особливого білка, відсутність якого в організмі призводить до чоловічого безпліддя. До такого висновку прийшли американські вчені після проведення ряду досліджень.

Вчені з університету кейс Вестерн Резерв (США) провели унікальне дослідження, яке показало досить революційні результати – білок Dazl відповідає за контроль цілісності генів, які беруть участь у формуванні сперматозоїдів. Раніше фахівці тільки здогадувалися про таку важливу роль білка, але тепер отримали підтвердження. За чоловіче безпліддя відповідає саме цей компонент.

Встановлено, що сперматозоїди потребують особливого регулювання та контроль експресії генів, а Dazl – ключовий виконавець даного процесу. Крім цього, білок бере активну участь у створенні в організмі необхідної кількості та інших білків, які також контролюють важливі процеси нашого організму. А кожне їх взаємодія відіграє важливу роль і призводить до стабільної роботи всіх органів людини.

В результаті даного дослідження американські фахівці змогли сформувати нове розуміння молекулярних подій, які забезпечують виживання майбутніх сперматозоїдів. Подалі вивчення білка дасть більш глибокі уявлення про шляхи, які відповідають за регуляцію клітинного циклу і механізми для координації мереж РНК.

Дані результати доводять, що побороти чоловіче безпліддя, яке останнім часом зустрічається у великої кількості чоловіків, можна побороти за допомогою штучного надходження Dazl в організм. Деякі фармацевтичні компанії вже почали роботу над створенням таких препаратів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

1 × one =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.