Вчені з Єкатеринбурга шукають залишки космічного метеориту. Відео

До пошуків вже в четвертий раз візьмуться фахівці метеоритної експедиції УрФУ. За деякими даними, осколки впавjuj космічного тіла можуть перебувати на території Далматовского району.

Яскравий спалах в небі над Курганом зафіксували 6 березня. Молодий чоловік, який проживає в селі Тамакульское, заявив, що явно бачив падіння п’яти останків зруйнованого в атмосфері космічного метеориту.

Він вважає, що вони можуть перебувати кілометрах в десяти від його будинку. Падінням космічного гостя зацікавилися вчені з Єкатеринбурга. Вони приступили до пошуків його останків під Курганом.

Фахівці провели вже три виїзди. Спочатку місцем пошуків вони визначили район Катайска. Жоден з них не привів до позитивного результату. Основною причиною вважається, що в березні лежав сніг і виявити останки «прибульця» було вкрай важко.

Наступний виїзд заплановано на кінець травня. Судячи по крутій траєкторії, метеорит був невеликий. Якщо раніше знайти залишки боліда заважав сніг, то тепер перешкодою буде висока трава.

У Мережі вже з’явилося відео падіння космічного тіла під Курганом. Учасники експедиції просять усіх, хто володіє такими роликами, надіслати їх у розпорядження вчених з Єкатеринбурга для полегшення пошуків.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

7 − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh