Вчені: Щодо безпеки домашні пологи аналогічні лікарняними

Все більше жінок в країнах з багатими ресурсами вибирають домашні пологи, але залишаються побоювання з приводу їх безпеки

Вчені з Канади з’ясували, що з безпеки домашні пологи аналогічні лікарняними. Експерти пояснили, що вагітні жінки з низьким ризиком, які хочуть народжувати вдома, не мають багато шансів на перинатальну або неонатальну смерть дитини, якщо порівнювати з жінками з низьким ризиком, які планують народжувати в клініці. Останнім часом все більше жінок в країнах з багатими ресурсами народжують в домашніх умовах, але все ще зберігаються ризики їх безпеки.

У новому дослідженні фахівці вивчали місця для пологів, а також можливість смерті дитини при появі або в перші чотири тижню. У результаті стало відомо, що значної різниці між домашніми пологами і лікарняними не знайшлися. Вчені також вивчили минулі дослідження з 1990 року, в яких аналізувалися різні країни. У науковій роботі експерти порівняли приблизно 500 пологів в домашніх умовах, а також аналогічну кількість пологів, які повинні були відбутися в лікарнях.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four + 12 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh