Здоров'я

Вчені: Щодо безпеки домашні пологи аналогічні лікарняними

Все більше жінок в країнах з багатими ресурсами вибирають домашні пологи, але залишаються побоювання з приводу їх безпеки

Вчені з Канади з’ясували, що з безпеки домашні пологи аналогічні лікарняними. Експерти пояснили, що вагітні жінки з низьким ризиком, які хочуть народжувати вдома, не мають багато шансів на перинатальну або неонатальну смерть дитини, якщо порівнювати з жінками з низьким ризиком, які планують народжувати в клініці. Останнім часом все більше жінок в країнах з багатими ресурсами народжують в домашніх умовах, але все ще зберігаються ризики їх безпеки.

У новому дослідженні фахівці вивчали місця для пологів, а також можливість смерті дитини при появі або в перші чотири тижню. У результаті стало відомо, що значної різниці між домашніми пологами і лікарняними не знайшлися. Вчені також вивчили минулі дослідження з 1990 року, в яких аналізувалися різні країни. У науковій роботі експерти порівняли приблизно 500 пологів в домашніх умовах, а також аналогічну кількість пологів, які повинні були відбутися в лікарнях.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України