У слині людини знайдено речовину, яка в 6 разів могутніше морфіну

Організм людини здатний виробляти речовину, яка в 6 разів потужніші за морфін. Наукові співробітники французького університету Пастера заявили, що опиорфин знаходиться в слині.

Фахівці акцентували увагу на тому, що слина людини містить тисячі мікроелементів. Кожен з них в якійсь мірі є унікальним. Варто зазначити, що вченим вдалося знайті речовину, яка в 6 разів швидше морфіну видаляє біль. Для того щоб переконатися в цьому, фахівці провели низку досліджень на лабораторних мишах. Їм спочатку ввели ліки, що викликає біль штучним шляхом. Коли в організм гризунів почали вводити опиорфин, то виявили унікальне явище. З’ясувалося, що цей елемент здатний уповільнити розпад морфиноподобных нейропептидів. Це в свою чергу дозволяє контролювати реакцію нервових закінчень.

На даний момент фахівці не можуть пояснити природу опиорфина, але ефективність його застосування вже підтверджена. Наукові співробітники в подальшому планують провести ряд аналізів, щоб створити цілий клас знеболюючих препаратів. Отримані результати наштовхнули дослідників на думку, що таке ж речовина може міститися в організмі домашніх тварин. З’єднання ясувалося, що слина рогатої худоби і гризунів виробляє опиорфин, але в малих дозах.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh