Авторські статтіТехно

Вчені: У гомосексуалістів проблеми зі здоров’ям виникають частіше, ніж у гетеросексуалів

Дослідження NHIS (Національний опитування про здоров’я) в США продемонстрував, що у гомосексуалістів, лесбіянок і бісексуалів стан здоров’я часто гірше, ніж гетеросексуалів. Проаналізувавши дані про здоров’я громадян США з 1957 по 2013 рік, фахівці вперше простежили взаємозв’зв’язок між сексуальну орієнтацією респондентів і їх схильності до різних захворювань. Результати досліджень опублікував журнал американської медичної асоціації (JAMA).

Згідно зазначеним у статті даними, в числі 69 тисяч людей, які брали участь в опитуванні, гомосексуали в більшості випадків малі поганим фізичним і психічним здоров ” ям, були помічені у зловживанні спиртним та нікотиновими виробами.

Одним з авторів цього дослідження був доктор Гілберт Гонзалес, який представляє Медичний коледж Університету Вандербілта. Він виявивши, що жіноча частина респондентів, які малі нетрадиційну орієнтацію, часто мала всі передумови до погіршення стану здоров’я, і на 51% частіше страждала хронічними захворюваннями. Що стосується чоловіків-гомосексуалістів, то тут Гонзалес стверджує, що у цих людей більш сильна схильність до психічних розладів. У бісексуалів спостерігалася ще більш невтішна тенденція. Так, жінки цієї категорії на 24% більше були схильні до ризику виникнення психічних відхилень, у чоловіків цей показник склав +23%.

Згідно з висновками редактора JAMA, доктора Мітчела Катца, сексуальна орієнтація людини прямо або опосередковано впливає на підвищення схильності до певного виду хвороб або психічних проблем. Крім того, фахівець зазначив підвищений інтерес цієї категорії людей до алкоголю і нікотину, що також негативно впливає на здоров’я.

У числі причин подібної динаміки, медики відзначають проблему дискримінації, а вірніше пов’язаність язаний з нею стрес, що виникає із-за тиску на людину громадської думки.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

three × 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.