Вчені: Вуглекислий газ можна перетворювати в пластмасу і тканини

Також з них можна робити смолу та інші продукти. Для цього потрібні лише спеціальні каталізатори.

Учені, що працюють в Ратгерському університеті, зробили несподіване відкриття. Згідно нього, вуглекислий газ можна перетворювати в пластмасу і тканини.

І, дійсно, це стає реальністю. Причому у відношенні тих відходів, які раніше вважалися небезпечними не тільки для людини, але й для всього кліматичного поясу Землі.

Можливо, нове відкриття суттєво допоможе землянам не тільки боротися з надлишком вуглекислого газу, але й отримувати з цього прибуток.

Вчені змогли створити для цього два нові речовини. З їх допомогою може бути здійснена конверсія, при якій діоксид вуглецю стані перетворюватися або в цінні продукти, або в сировині, в якому мають гостру необхідність фармацевтична і хімічна промисловість.

Зараз залишається підрахувати, наскільки це буде економічно доцільним. При підтвердженні ефективності, це можна буде вважати одним з головних рішень екологічної проблеми, пов’язаної з викидами і глобальним потеплінням.

Раніше схожі методи перетворення вуглекислого газу в етанол, металон, етилен і метан вже пропонувалися. Однак вони виявилися занадто дорогими. Залишається сподіватися, що нинішнє відкриття переломити цю тенденцію.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 + eleven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh