Авторські статтіТехно

Вчені: Вуглекислий газ можна перетворювати в пластмасу і тканини

Також з них можна робити смолу та інші продукти. Для цього потрібні лише спеціальні каталізатори.

Учені, що працюють в Ратгерському університеті, зробили несподіване відкриття. Згідно нього, вуглекислий газ можна перетворювати в пластмасу і тканини.

І, дійсно, це стає реальністю. Причому у відношенні тих відходів, які раніше вважалися небезпечними не тільки для людини, але й для всього кліматичного поясу Землі.

Можливо, нове відкриття суттєво допоможе землянам не тільки боротися з надлишком вуглекислого газу, але й отримувати з цього прибуток.

Вчені змогли створити для цього два нові речовини. З їх допомогою може бути здійснена конверсія, при якій діоксид вуглецю стані перетворюватися або в цінні продукти, або в сировині, в якому мають гостру необхідність фармацевтична і хімічна промисловість.

Зараз залишається підрахувати, наскільки це буде економічно доцільним. При підтвердженні ефективності, це можна буде вважати одним з головних рішень екологічної проблеми, пов’язаної з викидами і глобальним потеплінням.

Раніше схожі методи перетворення вуглекислого газу в етанол, металон, етилен і метан вже пропонувалися. Однак вони виявилися занадто дорогими. Залишається сподіватися, що нинішнє відкриття переломити цю тенденцію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України