Авторські статтіЗдоров'я

Вчені: Встановлено фактори які продовжують життя

Американські фахівці вивчили фактори, які можуть продовжити життя людини, і встановили, що для цього не потрібно приймати таблетки і користуватися особливими медичними послугами.

Вчені з Гарвардського університету (США) провели ряд досліджень, в ході з’ясування факторів, які впливають на тривалість життя кожної людини. У ході дослідження вдалося визначити, що для довгого життя кожному з нас необхідно, в першу чергу, позитивно мислити, що призводить до зниження рівня стресу, а подовжує життя на сім років.

Наступним важливим чинником є соціальна активність. Залучення людини до великої кількості громадських справ, доручень і завдань дає йому можливість продовжити молодість. Крім цього, активність знижує ризик передчасної смерті на 11%. Третім по значимості фактором є наявність дітей в житті, і це можуть бути не обов’язково власні малюки. Вчені довели, що, спілкуючись з підростаючим поколінням, ми отримуємо позитивні емоції.

Ще однією складовою є фізична активність – елементарна ходьба допомагає нам продовжити життя на чотири роки. Правда, для цього необхідно проходити щотижня по 150 хвилин, менший годину не дасть очікуваного ефекту.

Ризик раптової смерті знижується завдяки ведення активного сексуального життя. Останній фактор, що грає велику роль в продовженні життя – каві. У ході дослідження, проведеного на грецькому острові Ікарія, де проживають головні довгожителі планети, було встановлено, що 87% з них регулярно вживають заварну грецьку каву.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України