Вчені встановили зв’язок між імунітетом і інтелектом

Вчені з’ясували, яким чином імунітет впливає на пам’ять і розум людини. Відомо, що проблеми зі здоров ям негативно впливають на пам’ять і навчання.

В останні роки вчені присвячують імунітету та інтелекту велику кількість експериментів. У минулому десятилітті дослідники з’ясували, що більша активність імунної системи негативно впливає на людський мозок, і навіть може викликати такі серйозні хвороби, як склероз і Альцгеймер. Вчені з дослідницького інституту в Пущино спробували з’ з’ясувати, чому під час вірусних захворювань погіршуються розумові здібності людини. Під час хвороби в організмі виділяються спеціальні речовини, які змінюють роботу всього організму.

Такі клітини пригнічують функції сприйняття, тому людині стає важко вчити щось нове. Підкреслюється, що збої в роботі організму після хвороби спостерігаються навіть через 7 днів після одужання, що говорити про серйозні порушення здоров’я.

Подальші експерименти вчені планують присвятити дослідженню цієї проблеми. Дослідники хочуть зрозуміти, яким чином можна захистити організм від подібних негативних змін і навіть поліпшити його роботу під час хвороби.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh