Авторські статтіЗдоров'я

Вчені встановили зв’язок між імунітетом і інтелектом

Вчені з’ясували, яким чином імунітет впливає на пам’ять і розум людини. Відомо, що проблеми зі здоров ям негативно впливають на пам’ять і навчання.

В останні роки вчені присвячують імунітету та інтелекту велику кількість експериментів. У минулому десятилітті дослідники з’ясували, що більша активність імунної системи негативно впливає на людський мозок, і навіть може викликати такі серйозні хвороби, як склероз і Альцгеймер. Вчені з дослідницького інституту в Пущино спробували з’ з’ясувати, чому під час вірусних захворювань погіршуються розумові здібності людини. Під час хвороби в організмі виділяються спеціальні речовини, які змінюють роботу всього організму.

Ученые установили связь между иммунитетом и интеллектом

Такі клітини пригнічують функції сприйняття, тому людині стає важко вчити щось нове. Підкреслюється, що збої в роботі організму після хвороби спостерігаються навіть через 7 днів після одужання, що говорити про серйозні порушення здоров’я.

Подальші експерименти вчені планують присвятити дослідженню цієї проблеми. Дослідники хочуть зрозуміти, яким чином можна захистити організм від подібних негативних змін і навіть поліпшити його роботу під час хвороби.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України