Життя

Вчені встановили, в якому віці жінки стають одержимими сексом і швидкоплинними зв’язками

Ученые установили, в каком возрасте женщины становятся одержимыми сексом и мимолетными связями

Американськими вченими з Університету Техасу був проведений ряд досліджень і тестувань, які показали, в якому віці прекрасна стати найбільш часто приймає пропозиції про випадковий секс і навіть ініціює їх сам.

Вчені думають, що перетин жінкою кордону в 30 років включає певні фізіологічні процеси в організмі, які змушують дам думати про секс в два рази частіше, ніж до досягнення ними тридцятирічного віку.

Подібні думки прямо впливають і на вчинки жінок, які в цьому віці розуміють, як швидко летить час, і все частіше замислюються про своє подалі майбутнє.

Результати проведеного дослідження були опубліковані в науковому виданні Personality and Individual, в якому вчені довели, що саме біологічні годинники жінки, закладені в неї мудрою природою, впливають на її думки і вчинки після певного віку.

Після 30 жінки частіше думали про потомство, а біологічні ритми змушують жінок ставати більш ініціативними в сексі. На думку фахівців, у жінки від 29 до 45 років поступово знижується репродуктивна здатність, що змушує її дедалі частіше хотіти сексу. Тому саме в цьому віці, навіть жінки, мають постійного партнера або чоловіка, частіше погоджуються на швидкоплинні одноразові інтимні стосунки.

Вчені Університету Техасу заявили, що, опинившись в категорії “низької народжуваності”, жінки відчувають зростання статевого потягу, і у них частіше виникають сексуальні фантазії.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.