Вчені встановили, в якому віці жінки стають одержимими сексом і швидкоплинними зв’язками

Американськими вченими з Університету Техасу був проведений ряд досліджень і тестувань, які показали, в якому віці прекрасна стати найбільш часто приймає пропозиції про випадковий секс і навіть ініціює їх сам.

Вчені думають, що перетин жінкою кордону в 30 років включає певні фізіологічні процеси в організмі, які змушують дам думати про секс в два рази частіше, ніж до досягнення ними тридцятирічного віку.

Подібні думки прямо впливають і на вчинки жінок, які в цьому віці розуміють, як швидко летить час, і все частіше замислюються про своє подалі майбутнє.

Результати проведеного дослідження були опубліковані в науковому виданні Personality and Individual, в якому вчені довели, що саме біологічні годинники жінки, закладені в неї мудрою природою, впливають на її думки і вчинки після певного віку.

Після 30 жінки частіше думали про потомство, а біологічні ритми змушують жінок ставати більш ініціативними в сексі. На думку фахівців, у жінки від 29 до 45 років поступово знижується репродуктивна здатність, що змушує її дедалі частіше хотіти сексу. Тому саме в цьому віці, навіть жінки, мають постійного партнера або чоловіка, частіше погоджуються на швидкоплинні одноразові інтимні стосунки.

Вчені Університету Техасу заявили, що, опинившись в категорії “низької народжуваності”, жінки відчувають зростання статевого потягу, і у них частіше виникають сексуальні фантазії.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

four × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh