Авторські статтіЗдоров'я

Вчені встановили, що вживання риби знижує смертність

Китайські вчені з Чжецзянського університету встановили, що достатню кількість омега-3-поліненасичених жирних кислот в організмі знижує смертність від багатьох причин. А недавня робота американських медиків показала ефективність цих сполук у профілактиці раку.

Це відноситься як до чоловіків, так і жінок. Дослідження проводилися в групі в 420 тисяч осіб протягом 16 років. Дослідження показали зниження ризику смертності від серцево-судинних захворювань, хвороб печінки і хвороби Альцгеймера.

Омега-3-поліненасичені жирні кислоти (омега-3-ПНЖК) у найбільшій кількості містяться в рибі і морепродуктах. Також вони є в льняному маслі, курячих яйцях, шпинаті, брюссельській капусті, морських водоростях. Дослідження показали, що серед тих, хто регулярно вживав у їжу рибу, ризик ранньої смерті був на дев’ять ять відсотків нижче серед чоловіків і на 8% нижче – серед жінок.

Тому лікарі часто рекомендують дієти, які включають у собі рибу і морепродукти. Але не будь-яке вживання риби може бути корисно для організму. Смажена риба може негативно вплинути на шлунково-кишковий тракт і організм в цілому. Корисніше всього запечена в духовці або варена риба.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.