Вчені встановили, що вживання риби знижує смертність

Китайські вчені з Чжецзянського університету встановили, що достатню кількість омега-3-поліненасичених жирних кислот в організмі знижує смертність від багатьох причин. А недавня робота американських медиків показала ефективність цих сполук у профілактиці раку.

Це відноситься як до чоловіків, так і жінок. Дослідження проводилися в групі в 420 тисяч осіб протягом 16 років. Дослідження показали зниження ризику смертності від серцево-судинних захворювань, хвороб печінки і хвороби Альцгеймера.

Омега-3-поліненасичені жирні кислоти (омега-3-ПНЖК) у найбільшій кількості містяться в рибі і морепродуктах. Також вони є в льняному маслі, курячих яйцях, шпинаті, брюссельській капусті, морських водоростях. Дослідження показали, що серед тих, хто регулярно вживав у їжу рибу, ризик ранньої смерті був на дев’ять ять відсотків нижче серед чоловіків і на 8% нижче – серед жінок.

Тому лікарі часто рекомендують дієти, які включають у собі рибу і морепродукти. Але не будь-яке вживання риби може бути корисно для організму. Смажена риба може негативно вплинути на шлунково-кишковий тракт і організм в цілому. Корисніше всього запечена в духовці або варена риба.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh