Авторські статтіНовини

Вчені встановили, чоловіки яких професій більш невтомні в сексі

Вчені з США визначили, чоловіки яких професій більш невтомні в сексі. За словами фахівців, кращими коханцями є представники сильної статі, які працюють в будівництві та на виробництві.+

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести ряд досліджень, в ході яких було опитано в цілому приблизно 5000 жінок. У підсумку виявилося, що представниці прекрасної статі віддають перевагу працьовитим чоловікам, які проводять більшу частину свого часу на будівництвах або виробництві. Саме вони можуть задовольнити жінок в сексуальному плані сповна.

Приблизно 20 відсотків жінок відзначили, що чоловіки проявляють сексуальну активність після важкого робочого дня. Крім того, представники сильної статі частіше самі проявляють активність в таких ситуаціях. А найбільш пасивними в інтимному плані вважаються чиновники і держслужбовці, до яких немає претензій лише у 3-6 відсотків дівчат. На думку представниць прекрасної статі, чоловіки, які ведуть сидячий спосіб життя, не в повній мірі задовольняють їхні сексуальні потреби.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.