Вчені встановили, чоловіки яких професій більш невтомні в сексі

Вчені з США визначили, чоловіки яких професій більш невтомні в сексі. За словами фахівців, кращими коханцями є представники сильної статі, які працюють в будівництві та на виробництві.+

Для отримання відомостей про це фахівцям довелося провести ряд досліджень, в ході яких було опитано в цілому приблизно 5000 жінок. У підсумку виявилося, що представниці прекрасної статі віддають перевагу працьовитим чоловікам, які проводять більшу частину свого часу на будівництвах або виробництві. Саме вони можуть задовольнити жінок в сексуальному плані сповна.

Приблизно 20 відсотків жінок відзначили, що чоловіки проявляють сексуальну активність після важкого робочого дня. Крім того, представники сильної статі частіше самі проявляють активність в таких ситуаціях. А найбільш пасивними в інтимному плані вважаються чиновники і держслужбовці, до яких немає претензій лише у 3-6 відсотків дівчат. На думку представниць прекрасної статі, чоловіки, які ведуть сидячий спосіб життя, не в повній мірі задовольняють їхні сексуальні потреби.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh