Вчені: Вода в пластику небезпечна для здоров’я

Вчені з Європи і США провели масштабні дослідження щодо шкоди пластикових пляшок, в які зазвичай розливається питна вода і різні напої. Фахівці впевнені: рідина, яка зберігається в пластику, представляє серйозну небезпеку для здоров’я людини.

Для проведення експерименту було залучено 1500 добровольців. Протягом двотижневого періоду респонденти вживали воду з пластикових пляшок, паралельно медики вели спостереження за їх здоров’ям.
По закінченні дослідження, в сечі людей, які вживають воду з пластику, був зафіксований Бісфенол-А. Це речовина є дуже токсична і використовується для виробництва пластику. Вчені попереджають: навіть якщо вода, яка знаходиться в пляшці, є хорошої якості, токсин, опиняючись у воді, перетворює її в дуже небезпечну для організму людини. Бісфенол-А може провокувати різноманітні ускладнення у вигляді головного болю, ниркової хвороби, порушення гормонального фону і т. д.

З метою підтвердження результатів дослідження, випробуваним запропонували утриматися на деякий час від води з пластикового посуду. У підсумку, аналізи людей, які не пили воду з пластику, набагато покращилися, знизивши кількість токсинів в сечі до 65%.
Пляшковий пластик здатний зберігати нейтральність тільки у відсутності кисню і до тих пір, поки вода не змінює свій хімічний склад.

Іншими словами, після відкриття пластикової пляшки, вміст необхідно відразу перелити в ємність, більш придатну для зберігання. І кращим варіантів для цього буде скляна тара.
Однак далеко не весь пластик є однаково шкідливим для здоров’я —звертати увагу потрібно на код на дні пляшки. Так, твердий пластик з номерами 2, 4 або 5 вважається безпечним і такі ємності можна багаторазово використовувати. А пляшки з вибитими номерами 1, 3, 6 і 7 представляють великий ризик для людини . Після використання пляшки, її потрібно відразу викинути.

 

Андрій Петренко

Останні повідомлення

Как заказать корпусную мебель?

Не знаете, где заказать корпусную мебель? Рекомендуем обратиться к услугам нашей специализированной компании «SILF». На…

4 години тому

Топ-басист ZZ Top Дасті Хілл помер у віці 72 роки

Дасті Хілл, бородатий басист американської блюз-рок-групи ZZ Top - помер. Про це повідомляється на офіційному…

16 години тому

Австрійський канцлер про талібів: “Я не хочу імпорту цієї хворої ідеології в Європу”

Курц про виведення військ з Афганістану: «Особисто мене турбує виведення військ. Але ми маленька країна,…

1 день тому

В Австрії хочуть зробити вакцинування від коронавірусу обов’язковим

В Австрії лікар Крістіана Драмл в неділю викликала фурор своєю заявою. Голова комісії з біоетики…

1 день тому

Відень закриє дві тестові станції, аеропорти Австрії готові то тестування подорожуючих з Іспанії, Нідерландів і Кіпру

В даний час в Австрії налічується 7 123 активних випадків коронавируса (вівторок). Кількість хворих на…

1 день тому

Погода в Австрії: жара 34 градуса і сильні грози до кінця тижня

Стовпчик термометра може в найближчі дні піднятися до 34 градусів, але зі спекою до Австрії…

1 день тому