Авторські статті

Вживання вершкового масла не впливає на розвиток хронічних захворювань

Фахівцям вдалося довести, що масло ніяк не пов’язано з серцево-судинними захворюваннями і навіть допомагає при діабеті. Нове епідеміологічне дослідження опубліковано в PLOS ONE.

Вчені на чолі з Даріушем Мозаффарианом проаналізували зв’язок масла з хронічними захворюваннями і загальною смертністю людей. Виявилося, що вживання вершкового масла ніяк не пов’язано з серцево-судинною системою. Також при діабеті цей продукт, навпаки, має захисну функцію.

Дослідження відбувалися на основі систематичного огляду тисяч пацієнтів з 15 різних країн. В цілому відбулося дев’ять  досліджень. Всього було проаналізовано понад 636 тисяч унікальних особистостей. Серед них було зафіксовано 28 тисяч смертей.

Вживання масла було стандартизовано до 14 грам (одна столова ложка) на день. Деякі збільшували дозу в три рази. У підсумку, ніякої суттєвої різниці у показнику смертності не було.

Вдалося довести, що людина може вживати масло, сидячи на дієті. Це практично ніяк не позначиться на можливості отримати проблеми з серцево-судинною системою. Фахівці запевнили, що масло є більш безпечним вибором для вживання, ніж цукор або крохмаль, наприклад.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

two − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.