Вчені визначили краще натуральне проносне

Проблеми з шлунково-кишковим трактом і його функціонуванням, стають справжньою проблемою для жителів мегаполісів, які не мають можливості здійснювати постійний і розмірений режим харчування. Фармацевтичні фірми пропонують препарати, які при своїй ефективності мають безліч побічних явищ.

Американські вчені пішли іншим шляхом і визначили краще натуральне проносне, яке одночасно приносить користь, що містяться в ньому вітамінів і корисних мікроелементів, але галі допомагає очистити кишечник від скупчення фекальних мас. Це всього лише плоди манго, які тепер доступні споживачам у всіх кліматичних поясах. Масштабні експерименти за участю добровольців, повністю підтвердили теорію.

Тропічний фрукт, який володіє великою кількістю поліфенолів, не тільки сприяв своєчасним відправленням організму, але і знижував кишкові запалення. При цьому обидві групи, які брали участь в експерименті, отримували в раціоні однакову кількість мікроелементів і калорій. Люди, съедавшие в день один плід манго, не відчували проблем з-за запорів та інших розладів роботи кишечника.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh