Вчені визначили краще натуральне проносне

Проблеми з шлунково-кишковим трактом і його функціонуванням, стають справжньою проблемою для жителів мегаполісів, які не мають можливості здійснювати постійний і розмірений режим харчування. Фармацевтичні фірми пропонують препарати, які при своїй ефективності мають безліч побічних явищ.

Американські вчені пішли іншим шляхом і визначили краще натуральне проносне, яке одночасно приносить користь, що містяться в ньому вітамінів і корисних мікроелементів, але галі допомагає очистити кишечник від скупчення фекальних мас. Це всього лише плоди манго, які тепер доступні споживачам у всіх кліматичних поясах. Масштабні експерименти за участю добровольців, повністю підтвердили теорію.

Тропічний фрукт, який володіє великою кількістю поліфенолів, не тільки сприяв своєчасним відправленням організму, але і знижував кишкові запалення. При цьому обидві групи, які брали участь в експерименті, отримували в раціоні однакову кількість мікроелементів і калорій. Люди, съедавшие в день один плід манго, не відчували проблем з-за запорів та інших розладів роботи кишечника.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

x

Вам буде цікаво

П’ять міфів про артрит, через які стають інвалідами

Артрит – захворювання яке займає одне з перших місць серед причин інвалідності. Препарати і методи ...

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh