Авторські статтіНовини

Вчені визначили, як реклама фастфуду впливає на схильних до ожиріння дітей

Американські біологи провели дослідження, у яких визначили вплив реклами фастфуду на дітей, схильних до ожиріння. У дослідах взяли участь 78 дітей.

Біологи з США провели дослідження з метою визначення впливу реклами швидкого харчування на дітей, у яких є схильність до повноти. Під наглядом виявилося 78 дітей від 9 до 12 років. Зазначимо, що для досліджень були відібрані діти, які не страждають від ожиріння, просто у деяких була схильність до цього захворювання.

Дітей поміщали в томограф і включали телепередачі, через деякий час на екрани виводили рекламу. У частині роликів показали фастфуд, в іншій частині демонстрували контент пов’язаний з їжею.

Таким чином, вчені визначили, що діти, схильні до швидкого набору ваги, яскравіше реагують на рекламу з їжею, ніж інші діти. Про це свідчила активізація центру задоволення в мозку піддослідних. Американські біологи з’ясували, що реклама фастфуду може спонукати таких дітей до прийому їжі, навіть якщо вони не голодні. Зазначимо, що для досліджень були відібрані діти, які не страждають від ожиріння.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України