Авторські статтіТехно

Вчені визначили держави з ідеальним кліматом

Вчені провели дослідження, до якого залучили більш ніж 14 тисяч осіб для того, щоб з’ясувати, клімат якої держави на планеті Земля є ідеальним. Даний показник вдалося вирахувати за показником здоров’я і відчуття щастя у місцевого населення.

Всі учасники опитування віддали перевагу державам, які знаходяться в жарких кліматичних умовах. Перше місце за результатами опитування вдалося зайняти Коста-Ріці. Майже кожен з опитаних захотів жити в цій державі.

Друга позиція дісталася Греції, яка не налякала рецензентів, незважаючи на вируючу в країні економічну кризу. На третій позиції розмістився Кіпр. Також респонденти виявили бажання проживати в Кенії, Мексиці, Португалії, Іспанії та на Мальті.

Країною з найбільш непривабливим кліматом на думку учасників опитування стала Бельгія, яка розмістилася на далекому 64 місці. Також в число небажаних країн для проживання потрапила Швеція, Фінляндія, Російська Федерація, велика Британія.

Варто зауважити, що в 2015 році кращим державою за рівнем забезпеченості населення стала Норвегія. Слідом за нею йшла Швейцарія та Данія. Найменший рівень життя зафіксований на Гаїті і Афганістані.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − 1 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.