Вчені визначили держави з ідеальним кліматом

Вчені провели дослідження, до якого залучили більш ніж 14 тисяч осіб для того, щоб з’ясувати, клімат якої держави на планеті Земля є ідеальним. Даний показник вдалося вирахувати за показником здоров’я і відчуття щастя у місцевого населення.

Всі учасники опитування віддали перевагу державам, які знаходяться в жарких кліматичних умовах. Перше місце за результатами опитування вдалося зайняти Коста-Ріці. Майже кожен з опитаних захотів жити в цій державі.

Друга позиція дісталася Греції, яка не налякала рецензентів, незважаючи на вируючу в країні економічну кризу. На третій позиції розмістився Кіпр. Також респонденти виявили бажання проживати в Кенії, Мексиці, Португалії, Іспанії та на Мальті.

Країною з найбільш непривабливим кліматом на думку учасників опитування стала Бельгія, яка розмістилася на далекому 64 місці. Також в число небажаних країн для проживання потрапила Швеція, Фінляндія, Російська Федерація, велика Британія.

Варто зауважити, що в 2015 році кращим державою за рівнем забезпеченості населення стала Норвегія. Слідом за нею йшла Швейцарія та Данія. Найменший рівень життя зафіксований на Гаїті і Афганістані.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh