Вчені визначили, чому люди ненавидять своїх колишніх коханих

Вчені визначили причину ненависті до своїх колишніх коханих. Почуття ненависті до колишньої пасії викликає дофамін, який виробляється в організмі.

Любовні стосунки найчастіше призводять до ідеалізації свого партнера, захоплення ним і його поведінкою, а при розриві відносин відбувається порушення психічного стану, з’являється депресія і ненависть до колишнього кохання. З плином часу у партнерів з’являється бажання шкодити один одному, яке виступає в якості своєрідної помсти.

Для з’ясування причини такої поведінки у колішніх закоханих пар, вчені провели спеціальний експеримент, в якому добровольцям був введений препарат, який діє також як дофамін. Після цього з’ясувалося, що у людей з підвищеною концентрацією цієї речовини з’являється віра в паранормальні явища, або в те, чого немає насправді. Такі люди можуть створювати в уяві ілюзорну ситуацію в майбутньому, коли стане можливим відновлення перерваних любовних стосунків, а коли очікуване не відбувається, то ненависть і гнів оволодівають людиною.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

6 + 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh