Авторські статтіНовини

Вчені визначили, чому люди ненавидять своїх колишніх коханих

Вчені визначили причину ненависті до своїх колишніх коханих. Почуття ненависті до колишньої пасії викликає дофамін, який виробляється в організмі.

Любовні стосунки найчастіше призводять до ідеалізації свого партнера, захоплення ним і його поведінкою, а при розриві відносин відбувається порушення психічного стану, з’являється депресія і ненависть до колишнього кохання. З плином часу у партнерів з’являється бажання шкодити один одному, яке виступає в якості своєрідної помсти.

Для з’ясування причини такої поведінки у колішніх закоханих пар, вчені провели спеціальний експеримент, в якому добровольцям був введений препарат, який діє також як дофамін. Після цього з’ясувалося, що у людей з підвищеною концентрацією цієї речовини з’являється віра в паранормальні явища, або в те, чого немає насправді. Такі люди можуть створювати в уяві ілюзорну ситуацію в майбутньому, коли стане можливим відновлення перерваних любовних стосунків, а коли очікуване не відбувається, то ненависть і гнів оволодівають людиною.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України