Авторські статтіТехно

Визначена головна світова загроза 2016 року

Світові наукові фахівці проаналізували кліматичну ситуацію на Землі, що склалася в останні кілька років і прийшли до висновку, що головною світовою загрозою в поточному та наступних роках можна вважати саме різкі зміни клімату.

Напередодні вчені зробили важливу заяву, яка вже опублікована в усіх світових ЗМІ. Науковим фахівцям з усього світу вдалося визначити головну загрозу для людства в поточному та наступних роках. Вчені впевнені, що на життя всього живого на Землі може негативно вплинути різка зміна кліматичної ситуації, яке все частіше відзначається в різних куточках Землі за останні кілька років.

Так фахівці відзначили, що в Росії, наприклад, це відбилося на досить теплих зимах і в цей же час кілька разів столицю замітало снігом у великих кількостях, що не властиво для даного регіону. Жителі Великобританії, навпаки, на Різдвяні свята змушені були ходити по калюжах, а не насолоджуватися звичної зимовою погодою в цей час. Також японський острів Осіма був засипаний снігом, хоча подібне явище відбувалося там понад сто років тому.

Фахівці зі всього світу дійшли висновку, що з кліматичною ситуацією на Землі необхідно щось терміново вирішувати, оскільки ігнорування цієї проблеми може спричинити за собою незворотні наслідки.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України