Визначена головна світова загроза 2016 року

Світові наукові фахівці проаналізували кліматичну ситуацію на Землі, що склалася в останні кілька років і прийшли до висновку, що головною світовою загрозою в поточному та наступних роках можна вважати саме різкі зміни клімату.

Напередодні вчені зробили важливу заяву, яка вже опублікована в усіх світових ЗМІ. Науковим фахівцям з усього світу вдалося визначити головну загрозу для людства в поточному та наступних роках. Вчені впевнені, що на життя всього живого на Землі може негативно вплинути різка зміна кліматичної ситуації, яке все частіше відзначається в різних куточках Землі за останні кілька років.

Так фахівці відзначили, що в Росії, наприклад, це відбилося на досить теплих зимах і в цей же час кілька разів столицю замітало снігом у великих кількостях, що не властиво для даного регіону. Жителі Великобританії, навпаки, на Різдвяні свята змушені були ходити по калюжах, а не насолоджуватися звичної зимовою погодою в цей час. Також японський острів Осіма був засипаний снігом, хоча подібне явище відбувалося там понад сто років тому.

Фахівці зі всього світу дійшли висновку, що з кліматичною ситуацією на Землі необхідно щось терміново вирішувати, оскільки ігнорування цієї проблеми може спричинити за собою незворотні наслідки.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

sixteen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh