Авторські статтіТехно

Вчені створили наклейку, яка визначає стан здоров’я

Вчені з США створили наклейку, яка здатна розповісти про стан здоров’я людини. За словами фахівців, дана розробка в даний час знаходиться на тестуваннях, які показують позитивні результати.

Вчені відзначили, що нова розробка має вигляд пластиру, який потрібно наклеїти на грудях. Протягом години на ньому спрацьовує особливий індикатор, що дозволяє визначити велику кількість хвороб, від яких страждає індивід. В ході дослідів вдалося встановити, що подібним методом можна також проводити безконтактний аналіз крові.

За словами фахівців, відомості про хвороби людини містяться в її поті. Завдяки спеціальній технології чіп, що знаходиться в пластирі, аналізує його склад і виводить дані на індикатори. Вчені впевнені, що подібний метод діагностики є майбутнім медицини. Крім того, він не вимагає особливих фінансових вкладень.

На даний момент вчені планують почати масове виробництво таких гаджетів. Вони впевнені, що ці наклейки знадобляться і в медицині, і для побутових потреб. Всього на виробництво спеціальних пластирів потрібно понад 1,5 мільйона доларів.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України