Вчені створили датчик, що визначає хворобу Паркінсона на ранніх стадіях по диханню

Прилад допоможе людям, які знаходяться в групі ризику, вчасно звернути за лікарською допомогою і підібрати дієве лікування.

Небезпека хвороби Паркінсона полягає в тому, що пацієнт не встигає отримати якісну медичну допомогу. Недуга передається у спадок, тому людям, що знаходяться в групі ризику, варто особливо пильно стежити за своїм здоров ” ям. Новий прилад допоможе діагностувати хворобу на ранніх стадіях до появи очевидних симптомів. До ознак відносяться рухові порушення, такі як повільна фізична активність, тремор і порушення координації. Також пацієнти страждають від порушення міміки, провалів у пам’яті, слинотечі, проблем з ковтанням і сексуальною дисфункцією.

Вчені створили датчик, на даний момент визначає хворих з 81% точністю. Це набагато вище результатів сканування головного мозку або тесту на розпізнавання запахів. Пристрій обладнань 40 датчиками на основі наночастинок золота та одношарових вуглецевих нанотрубок. Кожен елемент діагностує кількість летких молекул речовини під час дихання. Результати виводяться на екран і дають зрозуміти, чи варто звертатися за допомогою.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

15 + thirteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh