Авторські статтіФотогалерея

Вчені виявили смайлик вік якого 980 років. Фото

Вчені виявили у документах адвоката зі Словаччини, який жив у 1635-х роках, найдавніший у світі смайлик. На думку фахівців, 380-річний смайлик був родоначальником таких популярних на сьогоднішній день виразів емоцій в соцмережах.

Фахівці з Національного архіву у Тренчин, Словаччина, вважають, що їм вдалося виявити походження популярного в наші дні смайлика. Записи, які свідчать про родоначальника сучаснго вираження емоцій, були знайдені в документах одного з адвокатів, який жив у 1635-х роках на території Словаччини. Цікавий запис у вигляді кружечка з крапками, які, на думку вчених, означають очі і рот, виявили біля підпису адвоката.

Після тривалого вивчення знайденого документа фахівці з’ясували, що зображення, яке намалював адвокат, означало, що все «добре», і жодних проблем із справами у нього немає.

У свою чергу голова архіву був дуже здивований подібною знахідкою.

Також чоловік підкреслив, що він не може точно запевняти, що це самий старий смайлик в світі або ж Словаччині, однак може точно назвати його найдавнішим на території міста Тренчин.

Слід сказати, що на сьогоднішній день знайдений смайлик є самим старовинним, так як його попередник – це «посмішка» на одній з сторінок оригіналу поеми англійського письменника Роберта Херріка. Словацький смайлик випередив свого попередника на 13 років.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України