Авторські статтіНовини

Вчені виявили нову оболонку навколо Землі

Китайські астрономи виявили велику порожнину, існуючу навколо наднової оболонки, також відомої як СН 1572. Науковці вважають, виникнення нових шарів може спричинити надзвичайні наслідки для Галактики.

СН 1572 розташована від 8 000 до 10 000 світлових років від Землі в сузір’ї ї Кассіопеї. Це усталена оболонка типу IA, що входить в одну з восьми наднових, видимих неозброєним оком. Експерти відзначили, вона була широко поширена у всьому електромагнітному спектрі, завдяки чому і вдалося вивчити структуру вироблених навколозоряних матеріалів і пилу.

Недавні спостереження наднової оболонки проводилися групою китайських астрономів на чолі з Чень Хупенгом. Фахівці використовували телескоп довжиною 13,7 метра для ще більшого огляду і чутливості окису-вуглецю. Професори спостерігали за СН 1572 з листопада 2011 по лютий цього року.

У ході дослідження, вчені виявили великі порожнини радіусом 0,3 градуса, що на 0,6 градусів більші, ніж на інфрачервоних знімках із космічних телескопів. Приблизна щільність об’єкта становить 8000 світлових років від землі і має радіус 42 і 88 цих самих одиниць виміру. Завдяки даним розрахункам відомо, що їхня порожнина розширюється зі швидкістю приблизно чотири кілометри за одну секунду.

Крім того, астрономи вивчають структури оболонки, яка може виявитися частиною більш широкої порожнини уздовж лінії візування. Потім, вчені проаналізували її походження. Вони виключили можливість того, що вона виникла від яскравої зірки. Найбільш вірогідною гіпотезою є аккреція вітру, внаслідок якої виникла СН 1572.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

4 + ten =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.