Техно

Вчені: Відносинам можуть нашкодити два найпоширеніх страхи

Психологам з Університету Теннессі вдалося виявити типи темпераментів і характерів людини, які впливають на незадоволеність відносинами. В результаті їм вдалося виділити страх і схильність до незалежності як основні причини руйнування відносин.

В опитуванні взяли участь 217 студентів старших курсів, у яких на момент дослідження був всього один партнер. Опитування було тематичним, і стосувався лише балансу у відносинах. Під час проходження першого етапу тестування, студентам необхідно було розповісти про те, що ж турбує їх у відносинах, пояснити це на наочних прикладах. Також їм надавалися певні ситуації, а старшекурснику необхідно було пояснити, що б він робив у тій чи іншій ситуації.

Пройшовши цей етап, учасникам опитування читався невеликий курс лекції, після якого було визначити баланс між занепокоєнням і наполегливістю, а також проводилася перевірка схильності до незалежності від думки партнерів. Одна з тез: «Мій зв’язок з партнером робить мене щасливим» став ключовим у тесті, і учаснику опитування необхідно було просто спростувати або підтвердити.

На основі отриманих даних фахівці прийшли до висновку, що страх втратити партнера, або схильність до незалежності руйнує стосунки. Це пояснюється тим, що робили опитування серед молоді, яка в цьому віці бажає бути незалежною і робити все так, як їм захочеться. Якщо б у вибірку потраплять різні категорії людей, то результат може змінилися.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.