Відмова від сніданку може стати причиною інсульту

Наукові фахівці з Японії впевнені, що відмова від вживання їжі вранці може стати головною причиною виникнення інсульту. До таких висновків вчені прийшли за результатами багаторічних спостережень.

Японські вчені з Університету Осаки за підсумками тривалого спостереження змогли довести, що однією з головних причин виникнення інсульту може стати відмова від вживання їжі вранці. Фахівці спостерігали за сотнею тисяч пацієнтів протягом десятків років. В ході свого наукового спостереження фахівці спостерігали за здоров’ям своїх підопічних і фіксували будь-які зміни в показниках здоров’я.

За підсумками спостереження вчені помітили, що найчастіше випадки виникнення інсульту спостерігалися саме у тих людей, які вважали за краще відмовлятися від сніданку. Фахівці пояснили це тим, що після прийому їжі, кров приливає до шлунку для перетравлення, а якщо шлунок порожній, і людина починає займатися роботою, або домашніми справами, кров приливає в мозок і є ймовірність крововиливу або ризик розвитку предінсультного стану.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

11 + 20 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh