Авторські статтіНовини

Відмова від сніданку може стати причиною інсульту

Наукові фахівці з Японії впевнені, що відмова від вживання їжі вранці може стати головною причиною виникнення інсульту. До таких висновків вчені прийшли за результатами багаторічних спостережень.

Японські вчені з Університету Осаки за підсумками тривалого спостереження змогли довести, що однією з головних причин виникнення інсульту може стати відмова від вживання їжі вранці. Фахівці спостерігали за сотнею тисяч пацієнтів протягом десятків років. В ході свого наукового спостереження фахівці спостерігали за здоров’ям своїх підопічних і фіксували будь-які зміни в показниках здоров’я.

За підсумками спостереження вчені помітили, що найчастіше випадки виникнення інсульту спостерігалися саме у тих людей, які вважали за краще відмовлятися від сніданку. Фахівці пояснили це тим, що після прийому їжі, кров приливає до шлунку для перетравлення, а якщо шлунок порожній, і людина починає займатися роботою, або домашніми справами, кров приливає в мозок і є ймовірність крововиливу або ризик розвитку предінсультного стану.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.