Авторські статті

Вчені відкрили новий метод відновлення пошкоджених нервів

Вчені з США відкрили новий метод відновлення пошкоджених нервів. Для створення ліків фахівцям необхідно навчитися синтезувати нейротрофіни у великих кількостях.

У попередніх дослідженнях вчені з’ясували, що пошкоджені нерві можуть ставати причиною виникнення серйозних проблем зі здоров ям, починаючи від хвороби Паркінсона, або Альцгеймера і закінчуючи паралічем. На сьогоднішній день впоратися з такими захворюваннями практично неможливо, проте фахівці із США заявили, що вже найближчим часом створять ліки, які зможуть стимулювати регенерацію пошкоджених нервових клітин.

Як йдеться в статті, опублікованій в журналі Journal of the American Chemical Society, зовсім недавно дослідникам вдалося синтезувати молекули рідкісного типу, які здатні впливати на відновлення нервів. Зокрема, мова йде про нейротрофіни, які є одним з видів білка. Їх корисні властивості вже доведено медиками, однак синтезувати молекули досить складно, через що проведення експериментів не представляється можливим.

В цей же час команді фахівців з Дартмутського коледжу вдалося відкрити хімічну реакцію, в результаті якої утворюється потрібна речовина. Своїм відкриттям дослідники поділилися з колегами, які заявили, що зможуть створити препарат для відновлення нервових клітин, якщо їм вдасться отримати потрібну кількість нейротрофінів. Передбачається, що перші дослідні зразки ліків будуть зроблені через кілька років.
Джерело

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.