Видалення половини мозку не робить людину інвалідом

Сенсаційну заяву зробили нещодавно британські вчені, дослідивши дані про операції на головному мозку за останні десятиліття. Як виявилося, хірургічне видалення однієї з півкуль не робить людину інвалідом в більшості випадків, а лише продовжує повноцінне життя.

Дослідники в опублікованому звіті не стали стверджувати, що радикальне втручання в структуру мозку відбувається без змін у функціонуванні розумових процесів або поведінці пацієнта. Необхідно достатня кількість часу після хірургічної операції з видалення частини мозку для повної адаптації. Справа в тому, що залишилися ділянки приймають на себе функції втраченої частини.

Тім не менш, як показує досвід, мозок у переважній числі випадків справляється з проблемою і відновлює всі функції людини, що піддався хірургічному втручанню. Більш того, відомі приклади поліпшення діяльності людини після видалення частини мозку. Наприклад, відомі зцілення від епілепсії. Що характерно, люди, що зазнали видалення різних ділянок мозку, найчастіше набувають однакові звички в побуті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seven + eight =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh