Авторські статтіТехно

Вчені: Вид мускулатури не відображає фізичну силу чоловіка

Вчені з Університету штату Огайо з’єднання ясували, що зовнішній вигляд мускулатури у чоловіків зовсім не є показником їх фізичної сили. Виявляється, накачені рельєфи тільки виглядають вражаюче, але насправді не варто робити поспішних висновків про силу і тим більше сміливості партнера.

Справа в тому, що існують різні види тренувань. Деякі вправи спеціально спрямовані на зростання м’язів, проте розвитку фізичної сили, як правило, на таких заняттях практично не відбувається. Так склалося, що коли людина бачить перед собою бодібілдера, то обов’язково створюється враження про його велику силу. Як з’ясувалося, у більшості випадків воно оманливе. Тому не варто дивуватися, коли людина може підняти важкі речі, але при цьому зовсім не виглядати «качком», і навпаки.

Однак, при зустрічі з м’яким язистим чоловіком в темному провулку не варто його недооцінювати. Існує певний тип людей, для яких нарощування м’язів прямо пропорційно фізичним здібностям.

Вчені все ж, підводячи підсумки, стверджують, що накачений рельєф не еквівалентний показнику того, наскільки сильний чоловік.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України