Авторські статтіНовини

Велосипед здатний позбавити від цукрового діабету

Вчені зробили сенсаційну заяву про те, що цукровий діабет можна перемогти за допомогою велопрогулянок. Згідно з проведеними дослідженнями, їзда на велосипеді здатна істотно скоротити ризик виникнення цукрового діабету другого типу.

Згідно з результатами дослідження вчених з університету Південної Данії, звичайні велосипедні прогулянки, які багато хто сприймає виключно як розвагу, можуть знизити ризик виникнення цукрового діабету 2 типу. В ході експерименту, вченим вдалося довести, що при регулярних поїздках на велосипеді ризик виникнення цього захворювання знижується більш ніж на 20 %. Контрольна група складалася з більш ніж 50 тисяч добровольців. Вік всіх учасників експерименту становив від 50 до 65 років. Дослідження полягало в тому, що вчені порівняли показники велосипедистів з даними з реєстру діабетиків, після чого стало очевидно, що з кожним тижнем регулярних велопрогулянок ризик розвитку діабету зменшується.

Крім літньої аудиторії, відкриття буде корисним і молодим людям, які можуть захистити себе від діабету, лише включивши в розпорядок дня прогулянку на велосипеді. Крім того, велопрогулянка – це чудова альтернатива відвідування спортивних залів і фітнес-центрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.