Велосипед здатний позбавити від цукрового діабету

Вчені зробили сенсаційну заяву про те, що цукровий діабет можна перемогти за допомогою велопрогулянок. Згідно з проведеними дослідженнями, їзда на велосипеді здатна істотно скоротити ризик виникнення цукрового діабету другого типу.

Згідно з результатами дослідження вчених з університету Південної Данії, звичайні велосипедні прогулянки, які багато хто сприймає виключно як розвагу, можуть знизити ризик виникнення цукрового діабету 2 типу. В ході експерименту, вченим вдалося довести, що при регулярних поїздках на велосипеді ризик виникнення цього захворювання знижується більш ніж на 20 %. Контрольна група складалася з більш ніж 50 тисяч добровольців. Вік всіх учасників експерименту становив від 50 до 65 років. Дослідження полягало в тому, що вчені порівняли показники велосипедистів з даними з реєстру діабетиків, після чого стало очевидно, що з кожним тижнем регулярних велопрогулянок ризик розвитку діабету зменшується.

Крім літньої аудиторії, відкриття буде корисним і молодим людям, які можуть захистити себе від діабету, лише включивши в розпорядок дня прогулянку на велосипеді. Крім того, велопрогулянка – це чудова альтернатива відвідування спортивних залів і фітнес-центрів.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × five =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh