Вагітним корисний шоколад

Канадські наукові фахівці спростували той факт, що вагітним не варто їсти шоколад, оскільки це може негативно відбитися на здоров’я ї жінки і її майбутньої дитини. Над цим питанням працювали вчені з Університету Лаваля.

У медицині давно існує факт, що вагітним жінкам не варто налягати на солодощі, зокрема, шоколад. Фахівці стверджують, що шоколад здатний викликати дисбаланс артеріального тиску, який може сильно нашкодити майбутній матері і її дитині. Однак канадським фахівцям вдалося спростувати цей факт.

Вчені з Університету Лаваля запросили для свого дослідження близько 130 дівчат, які перебувають в положенні. Учасниці наукового спостереження знаходилися приблизно на 14 тижню вагітності. Кожна з них вживала по 30 грам шоколаду щодня, а вчені фіксували показники здоров’я учасниць і їх плодів. Спостереження тривало аж до родів і в перші дні життя дитини. Вченим вдалося розробити і довести той факт, що невелика кількість шоколаду в день навпаки здатна зміцнити здоров’я вагітної жінки і підтримати розвиток плоду.
Джерело

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

19 − seven =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh