Авторські статтіНовини

Вчені: Тривалий перегляд телевізора призводить до соціальної ізоляції

Вчені з Канади змогли встановити, що ті діти, які дивляться багато передач по телевізору, рано чи пізно можуть мати психологічні проблеми, пов’язані з соціальною ізоляцією і спілкуванням з однолітками. Інформацією про це поділилися співробітники Nautical Medicine.

Найбільш ризикованим є вік дітей до 13 років. Якщо вони будуть проводити біля екранів телевізора більше 4 годин на день, то це загрожує проявами ознак агресивної або антигромадської поведінки по відношенню до іншим школярів. Дослідження проходило в одній із шкіл канадського Квебека. Фахівці провели опитування серед батьків понад тисячі хлопчиків і дівчаток, які народилися в період з 1997 по 1999 роки.
Вчені планували встановити, скільки часу діти проводять перед телевізором і який вплив це має на їх шкільну діяльність, а також життя в складі соціуму.

В ході роботи, яка тривала вже більше двох років, вчені змогли зробити однозначний висновок, що телевізор має згубний вплив і дитина починає неправильно розвиватися, некоректно позиціонуючи себе в суспільстві. Такі діти практично не засвоюють соціальні навички, серед яких повага, вдячність або спільне використання, тому в подальшому житті їм доводиться набагато складніше, ніж іншим.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України