Вчені: Тривалий перегляд телевізора призводить до соціальної ізоляції

Вчені з Канади змогли встановити, що ті діти, які дивляться багато передач по телевізору, рано чи пізно можуть мати психологічні проблеми, пов’язані з соціальною ізоляцією і спілкуванням з однолітками. Інформацією про це поділилися співробітники Nautical Medicine.

Найбільш ризикованим є вік дітей до 13 років. Якщо вони будуть проводити біля екранів телевізора більше 4 годин на день, то це загрожує проявами ознак агресивної або антигромадської поведінки по відношенню до іншим школярів. Дослідження проходило в одній із шкіл канадського Квебека. Фахівці провели опитування серед батьків понад тисячі хлопчиків і дівчаток, які народилися в період з 1997 по 1999 роки.
Вчені планували встановити, скільки часу діти проводять перед телевізором і який вплив це має на їх шкільну діяльність, а також життя в складі соціуму.

В ході роботи, яка тривала вже більше двох років, вчені змогли зробити однозначний висновок, що телевізор має згубний вплив і дитина починає неправильно розвиватися, некоректно позиціонуючи себе в суспільстві. Такі діти практично не засвоюють соціальні навички, серед яких повага, вдячність або спільне використання, тому в подальшому житті їм доводиться набагато складніше, ніж іншим.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

16 + 17 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh