Вчені: Терапію раку можна проводити за допомогою ДНК

Канадські фахівці довели, що «сміттєву» ДНК можна використовувати для боротьби з онкологічними захворюваннями. Тепер перемогти хворобу можна набагато швидше.

В спеціалізованому науковому журналі Science Translational Medicine з’єднання явилася стаття, в якій розповідається про результати дослідження вчених з Канади. Їм вдалося з’єднання з’ясувати, що не кодує частина геному людини, яка фахівцями називається «сміттєвої» ДНК, може бути корисною в боротьбі з раком. Саме в цій ділянці ДНК міститься особливий маркер, що дає можливість виявляти пептиди-антигени, які необхідні для тренування імунітету під час боротьби з онкологічними новоутвореннями в організмі людини.

Дослідники виділили спеціальний антиген з клітин, які були вражені лейкоз, а потім обробили їх спеціальним складом, який сприяє знищенню хворих клітин. Імунологи зазначають, що в кількох випадках терапії на мишах вдалося домогтися часткового результату, так і повного лікування навіть таких видів онкології, як лейкоз.

Відзначається, що імунна система сама вміє справлятися зі злоякісними клітинами. Однак іноді вона може їх пропустити і тоді в організмі починає розвиватися пухлина. Відомо, що метою даної методики є тренування імунітету з допомогою пептидів таким чином, щоб він не пропускав навіть такі «непомітні» злоякісні клітини.

Нагадаємо, що російські вчені також працюють в даній області і вже витворили нову стратегію антиракової терапії з допомогою наноструктур, що не завдають шкоди здоровим клітинам.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

five × 4 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh