Вчені: Сучасне покоління стало займатися сексом набагато рідше

В ході проведеного дослідження на тему сексуальних стосунків у різних поколінь, вчені з’ясували, що представники покоління Y (народжені після 1981 року) займаються сексом набагато рідше покоління X (народжених у період 1965-1980 років). Докладні результати дослідження опубліковані в виданні Archives of Sexual Behavior.

Фахівці провели соцопитування серед 28 тисяч респондентів з поколінь X і Y. Як виявилося, у 15% народжених у 1990-ті роки  віком 20-24 років не було сексуальних зв’язків після 18 років, в той час, як у покоління X цей показник вже становив 6%.

Серед покоління американських школярів кількість ранніх сексуальних дослідів також знизилася: з 51% (у 1991 році) до 41% (в 2015 році).

Причиною такого значного розриву, на думку вчених, є підвищені вимоги представників покоління Y до власної безпеки, схильність до ризикованих дій і широко доступну порнографію. Саме тому, підкреслюють автори дослідження, сучасне молоде покоління зловживає алкоголем і воліє знайомитися в соцмережах.

Фахівці впевнені, що проведене дослідження зуміє розвінчати міф про сексуальну нерозбірливості людей покоління Y, так як у порівнянні з поколінням X, перші підходять до вибору свого партнера дуже серйозно і їх поведінка більш відкрита.

 

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

9 + 10 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh