Авторські статтіНовини

Вчені: Сучасне покоління стало займатися сексом набагато рідше

В ході проведеного дослідження на тему сексуальних стосунків у різних поколінь, вчені з’ясували, що представники покоління Y (народжені після 1981 року) займаються сексом набагато рідше покоління X (народжених у період 1965-1980 років). Докладні результати дослідження опубліковані в виданні Archives of Sexual Behavior.

Фахівці провели соцопитування серед 28 тисяч респондентів з поколінь X і Y. Як виявилося, у 15% народжених у 1990-ті роки  віком 20-24 років не було сексуальних зв’язків після 18 років, в той час, як у покоління X цей показник вже становив 6%.

Серед покоління американських школярів кількість ранніх сексуальних дослідів також знизилася: з 51% (у 1991 році) до 41% (в 2015 році).

Причиною такого значного розриву, на думку вчених, є підвищені вимоги представників покоління Y до власної безпеки, схильність до ризикованих дій і широко доступну порнографію. Саме тому, підкреслюють автори дослідження, сучасне молоде покоління зловживає алкоголем і воліє знайомитися в соцмережах.

Фахівці впевнені, що проведене дослідження зуміє розвінчати міф про сексуальну нерозбірливості людей покоління Y, так як у порівнянні з поколінням X, перші підходять до вибору свого партнера дуже серйозно і їх поведінка більш відкрита.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України