Авторські статтіТехно

Вчені: створено унікальний 3D гель для переміщення предметів під водою

У США учені з Ратгерського університету розробили гель з допомогою 3D-принтера для подальшого застосування в медицині. Досліджували тривимірний гель (гідрогель), при активації електроенергією та світлом який змінює форму і переміщується. Даний гель схожий на м які тканини людського організму (серце, нирки, печінка). Гель містить багато води, і через це володіє величезним потенціалом в біомедичної технології.

В процесі 3D-друку, світло проектується на розчин і перетворює його в гель. Це знахідка призведе до створення м’яких роботів, вони зможуть переміщатися під водою, подібно восьминогу, і при зіткненні з промовами не зашкодять їх. Завдяки цьому можуть винайти штучні органи людини, такі як: м’яка м’язи, серце, шлунок. Так само гідрогель будуть використовувати як пристрої для виявлення різних захворювань.

Відомо, що надрукований на 3D-принтері гідрогель вже пройшовся біля води. Дослідники з Гарварду витворили рухається робота-восьминога з гелю, у всіх елементи якого використовуються виключно м’яка які матеріали. Варто відзначити, що таке нововведення обов’язково знайде своє місце в сучасній медицині.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.