Вчені США створили рукавицю для досліджень руки людини

Вчені США розробили модель спеціальної МРТ-рукавички. Вона призначений для того, щоб дослідити, як діє рука при її переміщенні у просторі.

Це вдалося фахівцям, що працюють в Нью-Йоркському університеті. До сьогоднішнього дня всі МРТ-прилади були здатні до зображення якої-небудь частини тіла лише після того, як вона буде зафіксована в статичному положенні.

Вченим США вдалося подолати це обмеження. Вони витворили гнучку МРТ-рукавичку, на якій розміщена рухома система детекторів. Знімки, отримані з її допомогою, не менш точні в порівнянні з існуючими приладами.

В основі винаходу лежить ідея поміняти низкоімпедансні датчики на високоімпедансні. Завдяки цьому, в нових рукавицях вже немає магнітного поля, і вони не пригнічують індукційний струм.

Усі деталі нової рукавички кріпляться матеріалом з бавовни. Смороду з’єднуються в що знаходиться поруч з плечем системі, яка обробляє сигнали, що надходять.

Перші експерименти були проведені під час гри на фортепіано. Повідомляється, що пристрій показавши свою хорошу гнучкість і чутливість. Воно стане дуже корисним для того, щоб проводити дослідження хронічних хвороб кисті.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one × three =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh