Вчені США розробили модель спеціальної МРТ-рукавички. Вона призначений для того, щоб дослідити, як діє рука при її переміщенні у просторі.
Це вдалося фахівцям, що працюють в Нью-Йоркському університеті. До сьогоднішнього дня всі МРТ-прилади були здатні до зображення якої-небудь частини тіла лише після того, як вона буде зафіксована в статичному положенні.
Вченим США вдалося подолати це обмеження. Вони витворили гнучку МРТ-рукавичку, на якій розміщена рухома система детекторів. Знімки, отримані з її допомогою, не менш точні в порівнянні з існуючими приладами.
В основі винаходу лежить ідея поміняти низкоімпедансні датчики на високоімпедансні. Завдяки цьому, в нових рукавицях вже немає магнітного поля, і вони не пригнічують індукційний струм.
Усі деталі нової рукавички кріпляться матеріалом з бавовни. Смороду з’єднуються в що знаходиться поруч з плечем системі, яка обробляє сигнали, що надходять.
Перші експерименти були проведені під час гри на фортепіано. Повідомляється, що пристрій показавши свою хорошу гнучкість і чутливість. Воно стане дуже корисним для того, щоб проводити дослідження хронічних хвороб кисті.